تولد 4 سالگی JoApp – عید قربان و تخفیف شگفت انگیز

ضمن تبریک به مناسبت پیش رو قرار گرفتن تولد 4 سالگی JoApp پروردگار را شاکریم به عنوان عضوی از تیم توسعه شرکت داده ابزار سپاهان برای چهارمین سال در کنار کاربران عزیز JoApp هستیم.
تیم توسعه JoApp در چهارمین سالی که گذشت فعالیت های ویژه ای برای بهبود عملکرد برنامه ساز و ارائه سرویس های جدید آن به انجام رساند و همچنان تلاش نمودیم با قدرت به عنوان اولین استارتاپ در زمینه توسعه برنامه ساز (اپلیکیشن ساز) به فعالیت های خود ادامه دهیم.

توسعه ، بهبود و کاهش هزینه سوریس iOS ، توسعه و راه اندازی سرویس WordPress و اپلیکیشن ساز فروشگاههای WooCommerce و به روز رسانی پی در پی آن ، آغاز سوریس تپسل ، بهبود عملکرد افزونه های قدیمی برای نسخه های جدید اندروید و همچنین تغییر و سرعت بخشیدن در پشتیبانی از کاربران و کاهش هزینه دریافتی از کاربران در شرایط اقتصادی فعلی ، مواردی است که میتوان به آن اشاره نمود.

قطعا در پنجمین سال پیش رو با JoApp برنامه های ویژه ای تدارک دیده ایم که بخش عمده ای از نیاز کاربران را همچون سالهای قبل مرتفع خواهد کرد.
سیاستی که در این سالها برای پایداری در شرکت داده ابزار سپاهان پیش گرفته ایم اتکا به دانش فنی تیم توسعه و همراهی همکارانی است که در این زمینه مار را یاری نموده اند، لذا از کلیه کاربران و همکاران عزیز که همواره ما را با حمایت بی دریغشان یاری کرده اند سپاسگزاری میکنیم. لازم میدانم با توجه به شرایط حاکم اقتصادی و بعضاً کم لطفی مسئولان در هموار کردن مسیر و سنگ اندازی در چرخه استارتاپ ها از کلیه کاربران و همکاران عزیز در این خصوص درخواست همیاری بیشتر نماییم.

ضمنا به همین مناسبت قصد داریم برنامه ریزی ویژه ای برای کاربران خارج از ایران داشته باشیم که از اطلاع رسانی آن صورت خواهد گرفت.

(فرهاد ضیایی)

از کاربران عزیز دعوت میکنیم برای استفاده از تخفیف تولد 4 سالگی JoApp از کد تخفیف زیر اقدام نمایند. همچنین به قید قرعه به کاربرانی که از این دوره تخفیف استفاده کرده اند هدایای یادبودی ارائه خواهد شد :
کد تخفیف 40 تا 60 درصدی JoApp:

TAVALOD4

کلیه سرویس های وردپرس و iOS به صورت خودکار شامل تخفیف میشود
هدایای یادبود:

• کارت شارژ JoApp
• تیشرت JoApp


کد تخفیف
TAVALOD4
نظرات و ارسال نظر
برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت بوده و وارد سایت شده باشید.
موضوعات سایت
  • پلاگین های JoApp API
  • اخبار JoApp
  • آموزش های JoApp
  • افزونه های JoApp
  • دانلود ها
  • دیگر امکانات