برنامه ساز JoApp همراه همیشگی توسعه دهندگان محتوایی

مدت زیادی از حضور برنامه ساز JoApp در کنار دوستانمان در تولید برنامه های محتوایی نمیگذرد که کماکان شاهد رشد و گسترش امکانات‌ آن و به روز رسانی برنامه ساز به عنوان اولین سرویس تولید کننده اپلیکیشن در ایران هستیم.

تیم توسعه شرکت داده ابزار سپاهان با اتکا به دانش فنی و تجربه لازم با همکاری کاربران عزیز همواره به صورت شبانه روزی و مستمر در تلاش برای رفع نیاز کاربران گرامی و همراهان همیشگی میباشد.

شاید کمتر کسی گمان میکرد برنامه ساز JoApp با چنان محبوبیتی در کنار ایرانیان و فارسی زبانان عزیز خودنمایی کند که پا را از مرزهای ایران فراتر نهاده و با ارائه نسخه 6 عرصه را برای رقابت با قدرت های فرا مرزی هموار سازد.

لازم است با افتخار اعلام نماییم این مجموعه با ارائه سرویس انگلیسی uproid.com و متکی به دانش کاملا بومی پاسخگوی نیاز کاربران خارج از ایران و با هر زبان و سلیقه ای خواهد بود. امکانی که شاید در بین تولید کنندگان نرم افزار و برنامه نویسان داخلی آرزویی دست نیافتنی به نظر میرسید. و این مهم میسر نبود جز با همراهی کاربرانمان با نظرات و یاری رسانی به موقع.

در این مدت یک سال و چند ماهه که در خدمت به شما هستیم همواره به صداقت در رفتار و شفاف سازی پا فشاری نموده ایم و به خود اجازه نداده ایم با سیاه نمایی ها و وعده وعید هایی که امروزه در فضای مجازی و متاسفانه در برخی از سایت های پر بازدید شاهد آن هستیم باعث گمراهی کاربرانمان در جهت منافع مادی بپردازیم. و به این هدف که JoApp برنامه سازی است که استعداد رقابت با نامهای بزرگ خارجی را داراست و باید در هر شرایطی در جهت خدمت و رفع نیاز به کاربرانمان توسعه یابد اندیشیده ایم.

در برنامه ساز JoApp تلاش شده علاوه بر امکانات در دسترس ، اصول استاندارد روز در توسعه برنامه های اندروید رعایت شده و تنها سرویس برنامه سازی باشیم که یک خروجی ۱۰۰ درصد Native و نه با استفاده از المانهای وب در اختیار کاربران قرار دهد. که همین امر سرویس برنامه ساز JoApp را به پر کاربرد ترین تولید کننده برنامه اندروید با بیش از یک صد هزار برنامه اندروید سازد.

همیشه منتظر یاری شما هستیم و دستتان را به گرمی میفشاریم.

نظرات و ارسال نظر
برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت بوده و وارد سایت شده باشید.
موضوعات سایت
  • پلاگین های JoApp API
  • اخبار JoApp
  • آموزش های JoApp
  • افزونه های JoApp
  • دانلود ها
  • دیگر امکانات