راهنمای کار با درگاه پرداخت به پرداخت ملت

راهنمای پرداخت موفق شارژ حساب در سایت Bejo.Ir :

1. پس از انتخاب درگاه پرداخت و تایید یکی از طرح های ماهانه شارژ حساب کاربری وارد صفحه پرداخت بانکی خواهید شد. به طور مثال در پرداخت تصویر زیر درگاه پرداخت شتاب از طریق درگاه “به پرداخت ملت” انتخاب شده است. دقت کنید که تفاوتی ندارد شما از چه درگاهی استفاده میکنید زیرا در هنگام پرداخت ، شما از هر کارت بانکی متصل به شبکه شتاب کشور استفاده نمایید قادر به پرداخت وجه خواهید بود.

 

 

2. مشخصات کارت بانکی خود را در صفحه زیر به طور صحیح و کامل وارد نمایید. و بر روی کلید پرداخت کلیک کنید.  دقت کنید که در هیچ یک از مراحل پرداخت از کلید توقف و یا بازگشت استفاده نکنید و اجازه دهید پرداخت به صورت کامل صورت گیرد.

 

3. پس از کسر از حساب توسط بانک جزئیات پرداخت طبق تصویر زیر نمایش داده خواهد شد اما پرداخت هنوز پایان نیافته است پس 8 ثانیه فرصت دارید تا نتیجه پرداخت موفق خود را از طریق کلید تکمیل خرید به سایت ارسال نمایید. در غیر این صورت سایت متوجه پرداخت شما نخواهد شد و مبلغ کسر شده با اندکی تاخیر به حساب شما باز خواهد گشت.

 

 

4. در صورتی که پس از کلیک بر روی تکمیل خرید با اخطاری روبرو شدید بر روی گزینه Continue بزنید با این کار اجازه داده اید نتیجه پرداخت از بانک به سایت منتقل گردد.

 

 

5. با ارسال نتیجه پرداخت به سایت سایت مجددا بررسی نموده در صورتی که پرداخت با موفقیت صورت گرفته باشد فاکتور قابل چاپ به همراه جزئیات پرداخت صادر میگردد. و در صورتی که به هر عنوانی پرداخت با مشکلاتی روبرو شده باشد درخواست بازگشت وجه به حساب کاربر از سایت به بانک ارسال گشته و نهایتا تا 72 ساعت بعد این هزینه به کارت حساب بانکی شما بازگشت میگردد. همچنین کلیه پرداخت های صورت گرفته از طریق شماره پیگیری صادر شده در فاکتور نهایی قابل پیگیری میباشد پس در صورت بروز مشکل جایی برای نگرانی نخواهد بود.

 

نظرات و ارسال نظر
برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت بوده و وارد سایت شده باشید.
موضوعات سایت
  • پلاگین های JoApp API
  • اخبار JoApp
  • آموزش های JoApp
  • افزونه های JoApp
  • دانلود ها
  • دیگر امکانات