آیا برنامه ها، در مارکتها مورد پذیرش واقع میشود؟

با سلام

مدتی است کاربران سایت با این چالش روبرو هستند که آیا برنامه هایی که با سرویسهای Bejo.ir تولید میشود، در مارکتهای اندرویدی مورد پذیرش واقع میشود و یا خیر؟؟؟

همانگونه که در بخش برنامه های کاربران مشاهده میکنید (اینجا)  تا کنون برنامه های زیادی از این طریق در مارکت های مختلف داخلی و خارجی منتشر شده است اما این به معنای انتشار هر برنامه ای با هر محتوا و شکلی در مارکتها نیست.

ابتدا لازم است قبل از پاسخ به این پرسش اشاره ای به فعالیت سایت کنیم:
سایت Bejo.ir از طریق سرویسهای خود بستری را فراهم مینماید که کاربران آن بتوانند بدون داشتن تجربه و دانش کد نویسی حداقل نیازهای خود به تولید یک برنامه اندرویدی را رفع نمایند. از این رو آن دسته از کسانی که با سایت ما آشنایی داشته و از سرویسهای سایت استفاده میکنند، میتوانند با سفارش اختصاصی برنامه هایی را که از طریق این سرویسها قادر به تولید آن نیستند به دست کارشناسان مجرب و خبره بسپارند تا نیاز آنان به شکلی تخصصی تر و در قالب پروژه های اندرویدی رفع گردد.

حال جواب سوال که آیا برنامه های اندرویدی خروجی گرفته شده از سرویسهای Bejo.ir مورد پذیرش مارکتهای اندرویدی واقع میشود یا خیر؟

هدف ما از تولید سرویسهای برنامه سازی و عرضه آنها به شما کاربران، این نیست که حتما برنامه ای که به شما تحویل میگردد در یک مارکت پذیرفته شود!!! هر مارکت قوانین و بستر مربوط به خود را دارد و ما نیز هدف خود را !!!
اما در نگاه دیگر به وفور میتوان متوجه شد که برنامه های اندرویدی زیادی که کاربران سایت Bejo.irدر مارکتها عرضه کرده اند مورد پذیرش و فروش واقع شده است. این به این معنا نیست که همه برنامه ها مورد پذیرش واقع گردد. زیرا ممکن است قوانین هر مارکت روزانه در حال تغییر باشد زیرا آنان نیز سیاست و هدف خاص خودشان را دنبال میکنند.  ولی به عنوان تحلیلگر برنامه های اندرویدی بخشی از نگاه خود را به قوانین مارکتهای اندرویدی (و بالاخص مارکتهای فارسی) دوخته ایم تا از به روز بودن برنامه ها و ایده های جدید پیروی کنیم.

تیم توسعه JoApp هیچ ترقیب و پیشنهادی برای تایید برنامه ها در هیچ مارکتی ندارد و مسئولیت عدم تایید برنامه ای در مارکتها بر عهده کاربر و مارکت میزبان میباشد.

پس چرا باید در سایت Bejo.irبرنامه اندروید بسازیم؟ چگونه کسب درامد کنیم؟

قبلا نیز گفته شد که هدف ما از ساده کردن ساخت برنامه های اندرویدی پذیرش در مارکتها و فروش آن نیست. درست است که بخش کوچکی از کاربران ما این کار را انجام میدهند و به این شیوه کسب درامد میکنند ولی بخش قابل توجهی از کاربران نیز برای معرفی محصولات ، معرفی سایت ، ساخت رزومه کاری و تجاری، ساخت برنامه های آموزشی برای مشتریان ویا هنرجویانشان، ساخت گالری تصویری از کار و حرفه خود ، تولید چکیده های پژوهشی و تحقیقاتی و…. اقدام به طراحی برنامه های اندرویدی با سرویسهای سایت Bejo.ir می نمایند.

ما نیز به نوبه خود تمام تلاش خود را برای ارائه نسخه های جدید تر و به روز تر برای ساخت برنامه های اندرویدی میکنیم و همه روزه در حال اضافه کردن امکانات و تغییرات جدید برای برنامه هایی مانند JoApp و JoBook  هستیم این تغییرات را کاربران ما در نسخه های قدیمی مشاهده کرده اند و از این به بعد هم میتوانند پیگیر تغییرات جدید باشند.

هدف برنامه ای مانند JoApp  علاوه بر ساده سازی ساخت و تولید برنامه اندرویدی، منحصر به فرد سازی برنامه ها نیز میباشد که با یاری شما کاربران در نسخه های آتی امکاناتی در برنامه اضافه خواهد شد که جزئی ترین موارد برنامه ها قابل تغییر و شخصی سازی شود، همانطور که در نسخه 3 به بعد امکان ساخت قالب برای کاربران اضافه گردید و سیلی از استقبالها را روانه کرد.

با تشکر
مدیریت Bejo.ir

نظرات و ارسال نظر
برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت بوده و وارد سایت شده باشید.
موضوعات سایت
  • پلاگین های JoApp API
  • اخبار JoApp
  • آموزش های JoApp
  • افزونه های JoApp
  • دانلود ها
  • دیگر امکانات